| Otto2014 a întrebat:

Ce browser folositi? De ce?
Eu folosesc Google Chrome, e un browser spatios si rapid.
Folosesc windows 10

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Si eu folosesc to Chrome pentru rapiditate, chiar daca cateodata mai face figuri la anumite jocuri de pe facebook, insa recomand cu incredere si Mozilla, Opera sau SeaMonkey.
Spre ex: problemele care le-am avut pe browser-ul Chrome nu le-am regasit la Mozilla, adica ce nu mergea pe Chrome mergea pe Mozilla fara probleme,

Succes,

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chorme e number one nici spartan nu-i rau

| Otto2014 explică (pentru RAY):

Spartan-nume de cod
Numele e Edge

| RAY a răspuns (pentru Otto2014):

Na eu folosesc mai mult coduriii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e ala un browser spatios?

eu folosesc chrome + firefox depinde ce am nevoie

| Otto2014 explică (pentru suntserios):

Bara de sus, nu e asa mare ca la alte browsere

| Frank51 a răspuns:

Chrome. Posibilitati nelimitate de customizare, rapiditate, fiabilitate, corespunde cerintelor mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc Internet Explorer, cred ca m-am obisnuit prea mult cu el happy Am incercat si alte browsere, dar tot IE imi place mai mult.
Si inca folosesc Windows XP! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrome de ani buni

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Eu folosesc Foxy pentru ca chrone imi mai facea figuri si mi se parea o alegere mai buna si destul de multe obtiunii...

| RAY a răspuns (pentru PisicaDragutza3):

Eu in toate testele executate dea lungul vremi chorme a depasit cu mult ca viteza de pornire mozila, ai avut o versiune proasta