| anonim_4396 a întrebat:

Ce cablu imi trebuie sa vad filme de pe pc pe plasma?

4 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Du-te la un magazin gen carrefour sau media galaxy la cabluri si de obicei sunt cativa pe acolo pe care poti sa-i intrebi, ii zici ce plasma ai si alte detalii si ala iti zice daca are sau nu produsul. Eu stiu ca am fost cu cineva sa-si ia cablu de conectat psp-ul la plasma la costat in jur de 60 de lei, oricum la acea "sectiune" era cabluri pentru orice.

| DevilLife a răspuns:

Pai un cablu cu mufa de USB...eu stiu ca au plasmele cablul care merge la pc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hdmi FTW

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna poti da folosesti un cablu Hdmi FTW.