| PatrickNick a întrebat:

Cum pot vedea filmele le la laptop la TV! ce cablu trebuie cumpar? am o plasma Lg (hd, 3d,diag de 201 cm )

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Nu conteaza ce hd, 3d diagonala ai. Conteaza daca are intrare hdmi. Si cred ca are-televizorul. Si laptopul trebuie sa aiba altfel ciu-ciu. Deci, te duci la magazin si ceri cablu hdmi. Conectezi cele doua capete- e simplu, au aceeasi forma. Era frumos daca aveai tastatura si mosu wireless. umblai pe laptop de la televizor. Cam asta e. Enjoy!

1 răspuns:
| Tagaso a răspuns:

Cablu HDMI, dacă placa video de la laptop are mufa HDMI, la fel la TV.http://www.emag.ro/......78/last/f1