| Melody a întrebat:

Ce camera foto imi recomandati? Ma intereseaza mai mult sa filmeze cum trebuie, mai mult pentru filmulete de familie, nu vreau sa vad pixeli pe ecran, ceva asemanator HD(cer mult?:-D) In ceea ce priveste fotografiile, as prefera o calitate buna spre foarte buna. Bugetul pana in 500 ron(e criza, da?) Ma intereseaza mai mult firmele care indeplinesc cerintele de mai sus. Am gasit cateva: Canon, Sony, Panasonic, dar nu stiu ce sa decid. Astept parerile voastre, a celor care se pricep mai bine. Si imi pare rau ca nu stiu sa explic in termenii corespunzatori, dar nu cunosc. Multumesc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai bun la banii aia e asta Aparat foto Nikon Coolpix S3000 Black are 12 Mp.sau acesta Panasonic DMC-F3 - 12 MPx - 4x Zoom - Filmare HD + Card SD 2GB Panasonic are 12. 1 Mp si filmeaza HD sau acesta Sony DSC-W310 Silver + 2GB Memory Stick + Sticker
Camera digitala Sony DSC-W310 Silver + 2GB Memory Stick + Sticker. sper ca ti-am fost de folos!

| CapitanuSemafor a răspuns:

Canon si Nikon, numai la astea trebuie sa te gandesti cand alegi un aparat foto. Nimic altceva. Ei sunt expertii, fac asta de vreo 100 ani si sunt cei mai buni, nici o alta firma.

| StefanS a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/camere-video/toshiba/camileo-s20/
Asta ar fi cat de cat buna pentru banii aia. Filmezi in hd 1080P si ii cu card de memorie.
Daca vrei ceva mai "smecher" atunci uita-te dupa ceva camere de ocazie ca la banii aia poti gasi ceva cat de cat bun. :)