| anonim_4396 a întrebat:

Ce defineste un aparat de forografiat profesionist? Ce trebuie sa  stie sa faca?

3 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Pai un aparat profesionist trebuie sa stie sa faca foarte multe lucruri. In primul rand, calitate si claritatea fotografiilor. Apoi sa stie sa se lase setat de utilizator pana la cele mai fine setari. DSLR-urile sunt cele mai indicate.

| dulshe a răspuns:

Pozele foarte clare

| J7anine a răspuns:

Sa se lase folosit, sa-si puna in valoare toate functiile... (in cazul meu un aparat profesionist poate fi mai destept ca utilizatorul happy )