| Petru_Boia_1992 a întrebat:

Ce diferenta este intre imprimanta cu duplex automat si imprimanta cu duplex manual?

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Ok, din ce am găsit, imprimanta asta poate sa xeroxeze pe ambele pagini dar trebuie sa scanezi manual ambele pagini înainte sa le copiezi.
Mai Informează-te și tu ca să fi sigur, nu vreau sa te induc în eroare.
Aici sunt instrucțiuni pentru imprimantele din seria 530:
http://ugp01.c-ij.com/......g0800.html

Pare rău că nu ți-am putut da un răspuns sigur.

6 răspunsuri:
| Skippy223 a răspuns:

Duplex automat - printeaza pe ambele pagini a unei foi in acelasi timp
Duplex manual - trebuie sa o intorci tu singur.

| Petru_Boia_1992 explică (pentru Skippy223):

Dar functia asta o am si cand fac Xerox?

| Skippy223 a răspuns (pentru Petru_Boia_1992):

Pentru xerox, imprimanta(sau xeroxul) trebuie sa aibă doua scanere și alea sunt cam scumpe, dacă nu ma înșel.
Spune-mi numele imprimantii și pot să-ți spun atunci cu exactitate.

| Petru_Boia_1992 explică (pentru Skippy223):

Mai clarificat in mare parte.

| Skippy223 a răspuns (pentru Petru_Boia_1992):

Ma bucur! Multumesc pentru funda.

| Skippy223 a răspuns (pentru Petru_Boia_1992):

Ok, din ce am găsit, imprimanta asta poate sa xeroxeze pe ambele pagini dar trebuie sa scanezi manual ambele pagini înainte sa le copiezi.
Mai Informează-te și tu ca să fi sigur, nu vreau sa te induc în eroare.
Aici sunt instrucțiuni pentru imprimantele din seria 530:
http://ugp01.c-ij.com/......g0800.html

Pare rău că nu ți-am putut da un răspuns sigur.