| ateuNEGATIV a întrebat:

Ce domeniu de forum imi recomandati vreau sa contina cod html dau fundita sa fie free

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Http://www.forumul.ro/

| ateuNEGATIV explică (pentru Jameson):

Vreau sa-mi fac forum

| Jameson a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Am inteles acum.

6 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti sa-ti faci Forum, site sau blog pe www.ucoz.ro, care e complet in romana, Gratuit si usor de folosit.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Mult succes!

| BCoMichael a răspuns:

Nuuuuu! Vrei sa-ti faci un forum despre atei cryingcryingcryingcryingcryingsad

| ateuNEGATIV explică (pentru BCoMichael):

Nu de ce

| BCoMichael a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Deci am ghicit..mda ideea e ca nu-mi place atheismul ( nu inteleg de ce nu se poate scrie ateism) Dar daca ideea acestui forum este sa atraga multe persoane crestine spre atheism sau persoane deja atee, eu iti spun ca o sa fiu impotriva lui tongue