| cristi28122000 a întrebat:

Ce Dumnezeu poate sa aiba pc ul meu,a inceput dintr o data sa mearga greu si chiar si dupa reinstalare de windows merge greu, chiar daca am sters absolut tot?

11 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Posibil virusi, sau probleme cu hard disk-ul.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cum sa stie Dumnezeu, cand Dracu isi baga coada?winking laughing Cheama si tu un prieten, ca de la distanta gasesti mai greu ce defect are.
Bafta deasa si succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Bisbiavatar12 a răspuns:

E vechi cel mai probabil. E ca la un om, cand e tanar e in forma, dar cand imbatraneste se misca mai greu si nu prea mai poate asa multe.

| cristi28122000 explică (pentru Bisbiavatar12):

Pai da dar totusi prea dintr o data

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru cristi28122000):

Daca dintr-o data, ai sigur un virus ceva, am patit acelasi lucru cu noul meu pc. Scaneaza-l cu kaspersky sau bitdefender. Mai poti incerca si cu avg.

| Julia1188 a răspuns:

Poate fi din cauza supraincalzirii. Incearca si o curatare cu aer comprimat si inlocuirea pastei termoconductoare! Dar cel mai bine este sa il duci cuiva care se pricepe sa faca asta, altfel risti sa nu mai stii cum sa il asamblezi la loc! Succes!

| cristi28122000 explică (pentru Julia1188):

De curatat l am curatat dar nu am desfacut coolerul pentru a schimba pasta

| Andreww97 a răspuns:

Incearca un antivirus. Daca tot nu merge inseamna ca nu ai un pc lenes happy ai putea incerca un upgrade.
Specificatiile pc-ului?

| Vlad_Rosu_1997 a răspuns:

Apoi daca dai click dreapta pe toolbar si selectezi Task Manager iti zice ce aplicatie iti ocupa cel mai mult spatiu. Daca gasesti o aplicatie care nu ii stii rostul apasa click dreapta pe ea si dai click pe Search online. Asa afli daca e un virus.

| AlexAlx9696 a răspuns:

Salut, poti vedea aici niste sfaturi pentru optimizare:
" www.youtube.com/watch?v=dqwl1Wa2FyM "