| cFlorin a întrebat:

Ce fel de internet trebuie pentru tableta? Cum se procedeaza cu internetul la tableta(Wi-Fi)? Funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| hunterpainting a răspuns:

Ori bagi stick de la rds sau cosmote sau Vodafone ori cauti cu wi-fi incorporat si te cinectezi la o retea.

Răspuns utilizator avertizat
| hunterpainting a răspuns (pentru cFlorin):

Dai cautare la wi-fi si gaseste singur. daca n-ai retele in apropiere du-te prin centru ca acolo is multe.

Răspuns utilizator avertizat
| hunterpainting a răspuns (pentru cFlorin):

Poti, iti trebuie un router wireless si un abonament wireless la o firma de net