| SonicAndrei a întrebat:

Ce informații îmi puteți spune despre Samsung Galaxy S4? Aș dori să cumpăr acest smartphone, dar înainte de asta aș dori niște informații despre el :

1) În cazul în care l-aș scăpa pe jos (pe ciment de la 1, 5 m), ar rămâne întreg? Dar dacă ar cădea cu ecranul în jos? Dar dacă folosesc o husă de protecție?

2) Cât timp îi ține bateria? Dacă l-aș folosi non-stop, ar dura 6 ore? Nu-l voi folosi atât, dar bateria durează 2 zile?

3) Ce altceva îmi puteți spune despre telefon? Știu și eu ce poate face, aș vrea informații de la cei care au unul.

4) Merită să-i cumpăr o husă de protecție la 150 lei? Eu nu aș da atât pentru o husă, dar dacă mi-ar proteja telefonul cred că aș putea face un sacrificiu.

Răspuns Câştigător
| UsamabinLaden a răspuns:

1) Depinde pe ce parte cade si pe ce suprafata..am un S3 mini (cam acelasi tip de ecran si materiale de constructie) si l-am scapat la fotbal pe ciment in colt.s-a indoit putin carcasa metalica unde a lovit solul dar ecranul comlet intact.un prieten cu S3 l-a scapat de la 1m si are 2 crapaturi lungi.dar inca functioneaza perfect.

2) te tine 2 zile daca il folosesti doar la apeluri..mesaje..cu o luminozitate decenta..jocuri dar putin..muzica doar pe drum. daca ai lumina la maxim si te joci ceva cu grafica mare sau stai cu wifi deschis se duce in 10 ore lejer.

3) cel mai bun la momentul actual..desi ocupa mult spatiu in buzunar si e incomod de tinut in mana datorita marimii..ca si specificatii tehnici e o minune..ecranul hd e incredibil.

4) merita..pentru ca il protejeaza de multe intemperii. ceva gen carticica e indicat.

7 răspunsuri:
| SonicAndrei explică:

Problema 2: Care răspuns să-l declar câștigător? Toate sunt bune?

| hp8510p a răspuns:

1.sunt sansa 50% sa se sparga
2.depinde la ce il folosesti(muzica, filme, jocuri)
3.Cauta pe google...e netul plin de comentarii despre el
4.merita sa-i cumperi una si mai scumpa...de exemplu eu am un galaxy note 2 si i-am luat o husa la 70 de dolari de pe ebay...am scapat telefonul de pe scuter la 60km/h si nu a patit nimic(doar husa zgariata)

| SonicAndrei explică (pentru hp8510p):

Mă întreb cum te-ai simțit când a căzut. OK, să să încerc să mai dau 100 lei pe o husă dacă e chiar așa de bună.

| zuzualina a răspuns:

1. Nu, cu husa ar mai merge
2. Depinde pe ce il folosesti, im medie... NU
3. Poate face multe, depinde pentru ce il vrei.
4. Merita garantat.

| r0bert98 a răspuns:

1) Se duke
2) Rezista mult mai mult.
3) Parerea mea e ca nu se merita.
4) -

| LalaMiauuu a răspuns:

Samsung GALAXY S4
Parte din viaţa ta

Faceţi viaţa să devină mai bogată, mai simplă şi mai distractivă.
Asemeni unui partener de viaţă real, noul Samsung
GALAXY S4 ne ajută să fim mai aproape unii de alţii
şi să imortalizăm clipele minunate când suntem
împreună. Fiecare funcţie a fost concepută pentru
a ne simplifica viaţa cotidiană. Mai mult chiar, este
preocupat de noi, monitorizându-ne sănătatea şi
starea de bine.
Pe scurt, Samsung GALAXY S4 este aici pentru dvs.

| SonicAndrei explică (pentru LalaMiauuu):

Asta am citit-o și eu, dar măcar am o părere foarte bună în plus despre el.