| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand ecranul laptopului palpaie, nu stiu cum sa zic, licare? In ultima vreme imi mai apareau si blue screen of death-uri, este ceva grav? Este cazul sa reinstalez windowsul (ultima oara a fost instalat acum cativa ani), sau sa merg la service?

2 răspunsuri:
| Gicutzu23 a răspuns:

Daca palpaie ecranu inseamna ca este vreun fir deslipit prin el daca laptopu e nou dul la garantie sa ti-l repare ca e gratis big grin (sau la service cum ai zis u laughing ) cu reinstalarea windows-ului n-are nici o treaba si blue screen-urile apareau pentru ca el tot palpaind se stingea si uptadeurile lui si chestia aia il deruteaza o fi el mai destept ca noi da nu il duce "Miezu" Bafta big grin

| AlexAxel12345 a răspuns:

Dupa mine trebuie sa reinstalezi windowsul