| DarkShina5566 a întrebat:

Ce inseamna...MB trafic de date pe internet?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Pai traficul se masoara in MB si consta in upload/download, adica pagini web, youtube, downloaduri. Pe scurt, tot ce faci pe net.

3 răspunsuri:
| DarkShina5566 explică:

Nu,ma refeream la ce inseamna trafic de date pe internet. MB stiu ce este.

| monstrulet a răspuns (pentru DarkShina5566):

Pai traficul se masoara in MB si consta in upload/download, adica pagini web, youtube, downloaduri. Pe scurt, tot ce faci pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie, poate Megabyte!

| LowWw a răspuns:

Inseamna MegaByte, logic, dar inseamna vitezu cu care descarci un fisier adica daca viteza ta este de 10MB/s inseamna ca viteza cu care descarci este in jur/aproximativ de 1024Kb/s ( 60MB in 1 minut aproximativ)