| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce Laptop Digital de Gaming sunt Top 5 în 2021?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cele care au cea mai buna placa video si procesor disponibile pe un laptop la nivelul actual 2021, dar evident nu vor fi la fel de performante ca un PC tare.

Cele din lista de mai jos sunt destul de performante, de fapt nu iti trebuie ceva mai performant pentru a juca jocuri pe rezolutii mari :

https://www.emag.ro/......priceasc/c

| aXy99 a răspuns:

Ce e ala laptop digital?

| Zuzu1991 a răspuns:

Vrei sa umplii casa de bale, treaba ta
https://eurocom.com

| SkateFunk a răspuns:

Laptop digital? tf men new brand?
Iti era greu sa dai un mic search pe google...
Hai ca, dau eu pentru tine, citez de pe gugăl:
Best Gaming Laptops of 2021
1.ASUS ROG ZEPHYRUS G15.
2.ASUS ROG ZEPHYRUS G14
3. RAZER BLADE PRO 17
4.ASUS ROG ZEPHYRUS G15 ADVANTAGE EDITION
5.DELL G5 15 SE
6.RAZER BLADE 15 ADVANCED
etc

| Simpatic a răspuns (pentru SkateFunk):

Parintii lui au sa-i dea 3000 de lei iar el se intereseaza de laptopuri care ajung si la 20.000 de lei.
Cand o sa aiba bani de Logan o sa se uite dupa Bentley, asa au unii logica laughing

| SkateFunk a răspuns (pentru Simpatic):

I know right?laughing
Adica si eu fac asa, sau poate toti ne mai hranim umorul uneori, dar asta e part 2 laughing)
Numai ca, chestia e ca mi se pare cam aiurea sa pui intrebari ce tin de "top-uri" pe un forum, cand poti sa cauti chiar tu pe internetul cel mare si grandios e plin google-uul si yt marog