| HeyItsAndreea a întrebat:

Ce marca de laptopuri e mai buna, Dell sau HP?

5 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Depinde ce preferi.
Laptopurile de la HP au specificatii bune si o interfata a sistemului mai accesibila, insa nu sunt la fel de durabile ca cele de la Dell.

| Violleta2022 a răspuns:

Dell.

Răspuns utilizator avertizat
| rrrp a răspuns:

Sunt ok ambele.
acum depinde de model. ambele au laptopuri bune.
HP ul e in general ceva mai scump deci de aceiasi bani o sa iti iei (probabil) un HP mai slab decat un Dell.

daca le iei la oferta sau second nu mai e valabil (diferentele nu sunt extrem de mari oricum).

eu am avut un laptop HP mult timp si n am avut niciodata probleme (bateria nu mai tine la fel dar e normal -- il am si acum dar nu l mai folosesc).