| RuffledOwl a întrebat:

Ce părere aveți despre avg 2012?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cata prostie zace in unii, si dovada perfecta ca sunt paraleli. deci atentie, exprimare la @xmadutssu "sterge componente din el", d ar ce le face, vaporizeaza pe rand placa video, cea de baza, le trimite in alt univers? Avg e un ativirus foarte ok. Nu e cel imi bun, dar nici slab a nod nu ne. E undeva, daca e sa facem asa: jumatate slabe, si jumatate biune, el se incadreaza undeva epste jumatate, adica la categoria celor care merita.

| alexandruvalcea a răspuns:

Salut, te sfatuiesc sa nu folosesti niciodata anti-virusul AVG pentru ca iti sterge componente ale windowsului deci pc-ul ti se va misca greu...eu doar ti-am zis acum, tu faci ce vrei!

| WhatheWow a răspuns:

Eu zic ca e unul dintre cele mai bune si poti incerca si AVG Pc Tune it.

| anoxdox a răspuns:

AVG-ul e destul de bun dar incetineste viteaza pc-ului asa tiasi sugera in loc de AVG sa alegi Bidefender sau Nortonwinking parerea mea happy

| xmadutssu a răspuns:

Avg-ul nu este un antivirus foarte bun deoarece cand e virusat calculatorul iti sterge componentele din el... oricum e alegerea ta. pupici:*