| ChristinaSimona a întrebat:

Ce parere aveti? Care marca de telefoane este mai buna NOKIA sau SAMSUG? Dati-mi si mie exemple de telefoane bune de la ficare marca please. Funda

10 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nokia este o firma renumita de telefoane, Samsung nici macar nu facea telefoane in trecut, sunt mai noi pe piata in acest domeniu. Dar au la ora actuala cele mai performante telefoane de pe piata.

| AllinaDaniella a răspuns:

Ambele sunt foarte bune! Cele mai bune. Insa Samsung se bazeaza de la un timp numai pe telefoane cu touch (Galaxy S I,II,Corby,Champ, Galaxy Fit, etc) Pai sa iti dau exemple.Nokia: E72, C6, N8, N9, E6, C5, C5-03, C3, E63, E5, E52, N97/

| DeeaDLove12 a răspuns:

Eu am avut amandoua si acum is la cosu de gunoi fara suparare amandoua sunt varzaa incat taicamiu are LG de mult timp si a fost cu el si prin copaci e destul de performant.La faza cu Nokia maicamea are Nokia si se chinuie la el saraca :[ iar de Samsung eu am avut da nu am vb mult la el si pac so stricat deci eu ti-as recomanda LG;]

| gIiiIolil a răspuns:

Nokia clar

| Iadhira a răspuns (pentru Iadhira):

După mine ăsta le întrece şi pe Nokia şi pe Samsung, modul de operare Android e cel mai bun, nu o să ai probleme şi e rezistent, spun asta din proprie experienţă. Dacă nu îţi ajunge bugetul poţi încerca şi un HTC, cel mai nou model.

| lorrenush a răspuns:

Nokia cred:->
eu am Nokia 5230. e un telefon destul de bun cu multe lucruri interesante!

| PiticuS a răspuns:

Thoamneee cata prostie pe fata pamantului... cautati Nokia e6 touch and type, 8mp, wifi, 3g, blitz, 8giga, design, asa ca lasati dq iphoneu ca e varza mai ales 4s care nu tine bateria nici 12 ore

| ChristinaSimona explică:

Dar despre tableta de la Apple si/sau samsug ce credeti? @ tableta Apple e superrr tare pentru jocuri daca vreti sa va luati in rest e varza nu accepta doc. sau docx. nu accepta pdf si tot asa nu e buna de nimic decat de jocuri.

| DoseOfCrazzYxD a răspuns:

Bunabig grin
Actual (ziua 21 luna 11 anul 2011) SAMSUNG este pe primul loc in topul telefoanelor din intreaga lume.
In prezent cele mai bune Smart-Phone-uri ale lui SAMSUNG sunt: Samsung Galaxy S2 si Samsung Galaxy NOTE.
Pe aceste doua telefoane NU le intrece nici macar iPhone4S...
Deci...Samsung Rull'z:angrySamsung sunt cei mai tari:X)
Pretul lui Samsung Galaxy S2 si Samsung Galaxy NOTE sunt destul de ridicate.Galaxy NOTE fiind de 24-27 de milioane(2400-2700 ron) iar Galaxy S2 fiind de 18-25 de milioane ( 1800-2500 ron )
Dar, chiar daca este mai ieftin, esti si mai bun din punct de vedere profesional Samsung Galaxy S2! Este cel mai bun Smart-Phone din toata lumea.
Deci, raspunsul final este SAMSUNG este cel mai bun.
Funda? big grin