| Yunia_3857 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Nokia C3? [tastatura qwerty, bej]

Răspuns Câştigător
| steve2011 a răspuns:

E un telefon bun, raportul calitate-pret e bun, paginile web se vad bine, ai optiunea de zoom in si out asa ca nu se vede ca naiba. Cu tastatura te obisnuiesti repede, se poate scrie destul de repede cu el. Are aplicatii destul de satisfacatoare, are yahoo messenger incorporat, are opera mini (versiune veche, dar se poate lua cea noua de pe net gratis) jocurile sunt meh, e cam neglijat, sunt unele jocuri bune si care-s fun, dar la grafica nu exceleaza, atentia producatorilor de jocuri se indreapta catre Android si iOS (sau cum se numeste cel de la Apple) Eu oarecum m-am ofticat ca mi l-am luat acum un an cu 200 lei cu abonament de 4 euro/luna, si am vazut ca la un abonament civilizat poti sa-ti iei Samsung Galaxy Y, care e ieftin (la Vodafone trebuie sa iei cu internet abonamentul, dar merita, e super, si si asa ce ai face cu un Android fara net...) Acum daca ar fi sa aleg din nou asa alege Samsung-ul, e incredibil de durabil (e android, ca daca era doar Samsung cred ca crapa)

Deci Nokia C3 e un telefon bun, dar exista altele mai noi mai bune la pret si care au mai multe avantaje!

Sper ca te-am ajutat cat de cat...

| Yunia_3857 explică (pentru steve2011):

Samsung Galaxy Y are tastatura qwerty? Ce alte telefoane cu tastatura qwerty [sa arate ca Nokia C3, nu identic on the phone bune mai stii?

| steve2011 a răspuns (pentru Yunia_3857):

Uite aici un site de incredere care m-a ajutat sa imi aleg telefonul, e bun ca include pretul facilitatile si este evaluat de toti cei care vor sa ii dea o nota telefonului

aici e site-ul: http://www.gsmarena.com/nokia_c3-3269.php

13 răspunsuri:
| Georgicuță a răspuns:

Am si eu. Bunicel pot zice,poti face update la soft, la opera intri pe mess, alea alea dar dupa o saptamana-doua de la cumparare te plictisesti de el.Iti recomand un telefon macar cu android 2.2

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Si eu am la fel.
e un telefon oke si din punct de vedere al duratei bateriei,estetic,minusul ar fi camera care este destul de slaba calitativ, dar pana la urma iti iei telefon, nu camera foto :d

| Deyaaa18 a răspuns:

E un telefon bun si scrii repede mesajele. Merita sa ti-l cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o optiune buna vizavi de calitate/pret; usor de utilizat ca orice Nokia, baterie buna, wifi.

| JstGeorge a răspuns:

Pai mie nu imi plac telefoanele Nokia chiar si daca su foarte bune, mie imi plac telefoanele LG

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

E bun telefonul.Am si eu dar numai ca este rozbig grin.Si il am de 1 an si inca se tine foarte bine.Parerea mea este sa ti.l ieibig grin

| FuzZyKenzin a răspuns:

E foarte bun. Am si eu unul.

| EllaKissYou09 a răspuns:

Am si eu Nokia C3 si chiar merita! Scrii mesajele destul de repede, deciwinking.

| Alexo_Alexutzu_1998 a răspuns:

eu am o parere vuna pentru Nokia c3 scrii foarte repede mesaje si este un telefon care nu se sparge rpede

| DeeaCamilici a răspuns:

Este bun telefonul dar daca iti place sa faci poze si nu ai un aparat fosto nu ti-l recomand, eu mi l-am cumparat ca nah am vrut sa-mi iau tel nou dar imi pare rau ca nu am putut sa mai astpet dar...

| deyutzza53 a răspuns:

Este bun telefonul. am si eu pe alb. eu il am de 4 luni si nu mai merge asa bine. dar totusi zic sa ti-l ieibig grin