| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Asha 201? Spre deosebire de alte telefoane cu tastatura qwerty (ex: Samsung 335), ce are in plus sau in minus? big grin

3 răspunsuri:
| Otilikaa a răspuns:

Mama mea are astfel de telefon si pot sa-ti spun ca la inceput e greu cu tastatura aia, iar apoi devine foarte comoda si rapida.eu am Nokia c3 si sunt fff multumita. happy

| DanyPavel a răspuns:

Telefonul este frumos. Chiar imi place cum arata. Singura problema este ca se misca cam greu.

| ella2858 a răspuns (pentru DanyPavel):

Mda... Am observat si eu. laughing