| InstinctPr3ciS a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop?
Isi merita banii?
http://www.altex.ro/......ndows-7-hp

Daca sunteti in masura raspundeti si la intrebarea aceasta :
http://www.tpu.ro/......-si-vreau/

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| victorandrei a răspuns:

Cred ca gasesti ceva mai bun la banii astia.

| victorandrei a răspuns (pentru victorandrei):

Si este un exemplu, deci se poate si mai ieftin.

| pLeX a răspuns:

Daca imi spui ce vrei sa faci pe el, iti pot recomanda unul bun raportand calitatea la pret.

ce ai ales este intr-adevar performant pentru un laptop, dar cam scump pentru cat poate.

| InstinctPr3ciS explică:

Tu vezi ce placa video are ala si ce placa video are asta? Uita-te si la sistemul de operare... Deci din punctul meu de vedere nici nu se compara!

| alex8toma12 a răspuns:

Cu parere de bine iti spun ca acest laptop isi merita banii.Are 6GB si windows7.Cu 6GB vei lucra foarte usor pe siteuri sau alte utilitati de ale tale aici depinde si un pic de internet pentru siteuri si altele.Ca si retea de internet te-as recomanda RDS, este o retea serioasa si merge foarte ok si daca nu vrei sa stai la cablu cu RDS-ul poti sa iti bagi router.Si daca ai windows7 va lucra cu toti GB-aiti care ii ai spre deosebire de windows xp care lucreaza doar cu 2GB. Sper ca te-am ajutat!