| Ali_1398 a întrebat:

Ce parere aveti despre Asus K53U-SX003D?

Răspuns Câştigător
| lumeamea a răspuns:

Asus K53U-SX003D este cel mai ieftin laptop Asus dar asta nu înseamnă că este unul mai puțin performant decât alte modele de la alți producători și la același preț. Este un model performant deoarece vine cu o placă video destul de bună, procesorul este unul dual core, suficienți rami și deci are toate ingredientele necesare unui laptop performant.
Un laptop relativ bun, aveam bani mai degraba de un netbook dar am luat un mic imprumut de la un prieten si mi l-am luat. Oricum a meritat, odata cu laptopul mai primesti si o gramada de softuri utile pe cd. Ideal pentru vizionari de filme, internet cat despre jocuri… cele flash merg cele 3d un quake 3 merge lejer.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca il iei pentu jocuri, la acesti bani nu gasesti nimic mai bun.

| 334499 a răspuns:

Un laptop de jocuri la un pret mic happy