| Jony123 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Acer, am auzit ca ele consuma multa energia? E adevarat?

Răspuns Câştigător
| dustru a răspuns:

Prietene eu am un laptop Acer aspire 5738 zg are 2 ani si acumulatorul tine 3 ore happy. Sistemul de racire adevarat sufera e prea mica gaura de ventilare,insa ca sa evit incalzirea il curat de praf cu aspiratorul,merge bine, nu s-a aprins, nu s-a intimplat nimic pina acum.happy

2 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Eu am laptop Acer, nu mi se pare mie imi tine o ora si ceva si e si putin mai vechibig grin

| mDiana a răspuns:

Nu consumă cu mult mai mult, dar vezi că are probleme cu răcirea. E prost făcută și se încălzește foarte repede.