| dianaaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre marca Dell (laptop`uri )?

Răspuns Câştigător
| cris05 a răspuns:

Sunt un utilizator al marci Dell Inspiron 1525! Garantia este un motiv care m-a atras prima oara, am facut cateva cercetari si am descoperit performanta, fiabilitate, design. Este o marca de calitate! Fiind printre primele, in frunte cu HP, Sony. Parerea mea, decizia iti apartine! Succes

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Dell. thinking
Laptopuri ok. Calitatea si raportul pret/calitate la fel ca al marii majoritati. happy
Daca vrei ceva cu un raport calitate/pret deosebit, arunca un ochi la MSI. tongue
Sau daca vrei o calitate deosebita, uite-te la Sony pentru Windows, sau Apple (Mac). happy

In mare, nu prea ai de ce sa te temi. Singuru brand de care m-as feri e Lenovo. tongue In rest, don't worry. tongue

| foxi a răspuns:

Buna, eu am si sunt multumit!