| adaaad a întrebat:

Ce parere aveti despre replicile iphone?, as dori sa achizitionez una deoarece nu am bani sa iau unul original. cat tine bateria? ce are diferit fara de cel original? cat timp functioneaza?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Ce are diferit? Totul.
Singurul lucru in comun e forma.
In rest nu merg aplicatiile, componente mai slabe, se misca ma greu, touch screen mai prost.
De ce esti tu fitos si nu-ti iei telefon normal in limita banilor?
Daca ai replica iphone ce faci? Daca vrea cineva sa se uite la el si vede ca n-are aplicatii, nimic, se prinde si mai rau te faic de ras.
Bafta