| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

Ce parere aveti despre replicile Iphone 7?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Telefoane de unica folosinta. Exista atatea telefoane decente la preturi decente incat nu vad de ce ti ai lua o replica de 2 lei

Bula
| Bula a răspuns:

Sunt bune daca vrei sa te dai mare ca si tu ai iPhone.
Dar pentru asta e bun si un iPhone defect, fiindca nici fake-ul nu-ti va functiona mult timp.
E cu Android ce nu se poate nici actualiza, fiindca se buleste tot.

| Adry05 a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am despre orice fel de replica: o mizerie. La telefoane e mizerie e superlativ.
Cum a zis si @suntserios, telefoane de unica folosinta.

| xSega a răspuns:

De ce să îți cumperi o petarda de telefon când banii aia ii poți da pe un telefon cumparat cu garanție din magazin si foarte decent ca specificații