| OanaBeautiful a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S3?
P.S: Ce culoare va place mai mult (disponibila la Orange)?

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Este un telefon foarte bun.Til recomand.
Culoarea preferata este pe alb.
da se gaseste si in magazinele Orange.winking

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Este un telefon foarte bun. este foarte performant si are ca sistem de operare android. singura problema ar fi ca trebuie sa ai grija de el ca daca-l scapi nu stiu daca rezista ecranul.

| ReusxD a răspuns:

Mie imi place albul, deoarece ma evidentiaza cel mai mult.
Mie negru nu imi place, este disponibila culoarea alba la Orange.

| sparky34 a răspuns:

Galaxy S3 este foarte bun telefon atat software cat si hardware, cand vine vorba de design si exterior in principal eu unul nu sunt multumit deoarece este rotund forma telefonului dar si ca este din plastic.

| SpartaGirl a răspuns:

Eu cred ca este un telefon bun happy. Sincera sa fiu, as prefera un telefon alb! big grin