| Robertutzu_Robert_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatorul :Laptop Lenovo IdeaPad 330S-15IKB cu procesor Intel® Core™ i5-8250U pana 3.40 GHz, Kaby Lake R, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics 620, Free DOS, Mid Night Blue?

1 răspuns:
| AlexMh a răspuns:

Parere personala? E laptop, nu lua laptop, ia PC! Esti limitat cand vrei sa ii faci un upgrade pe viitor sau daca se strica ceva mai important il arunci la gunoi! Nici macar nu are place video dedicata!

Acum intrebarea trebuia sa o pui diferit: "Ce parere aveti despre urmatorul laptop pentru gaming?" sau pentru office, sau multimedia, etc. intelegi ideea. Trebuie sa imi detaliezi ce ai nevoie sa faci pe el si care iti e bugetul (cat esti dispus sa investesti in el), ca sa iti putem da un raspuns bun la cererea ta. Zi buna!