| Shadow01 a întrebat:

Ce parere aveti sa imi iau o paca video de 2GB cu 128 de bits sau una de 1GB si cu 256 bits? Mentionez ca vreau sa o folosesc pentru gameing dar si pentru redare HD a filmelor sau videoclipurilor. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Uneori e mai bine cu biti multi alteori cu giga mai multi cu amandoua (biti giga )e perfectlaughingda in general aia cu biti mai multi se misca EXCELENt

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

1GB si cu 256 bits

| AdrenalinTm a răspuns:

Depinde de ce cerinte au unele jocuri /depinde de gameing

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Uneori e mai bine cu biti multi alteori cu giga mai multi cu amandoua (biti giga )e perfectlaughingda in general aia cu biti mai multi se misca EXCELENt

| hp8510p a răspuns:

Da ne-ai zice si modelele lor ar fi mai usor de raspuns...

| Shadow01 explică (pentru hp8510p):

Nu am ales un model, dar vreau sa stiu spre ce sa ma orientez laughing))

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Daca ai un buget care iti permite, poti alege una de 256 bits si de 2GB
http://bit.ly/VDTIIE (link generat de conversion marketing). Iti vor merge foarte bine toate jocurile + o claritate foarte buna a filmelor HD

| Shadow01 explică (pentru CristinaMaria1987):

Am un buget de 250 - 300 lei laughing)