| minteuandedouaori a întrebat:

Ce parere aveti sa-mi cumpar Samsung Galaxy S2 plus nou sau second hand de la un gsm service?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ce crezi? Nu crezi ca este mai bun unul nou decat unul sh?

| Evolution a răspuns:

Eu îţi recomand să mergi pe telefoane SH full box, noi şi unele oferă şi garanţie, eu am Samsung galaxy s2 şi am dat acum 1 an pe el 700 de lei şi s-a meritat, era impecabil şi nu am avut probleme, am mers cu el la un gsm ca să verific că nu are nimic şi nu am avut probleme cu el până acum. Poţi să cumperi telefoane de la oricine doar să te duci cu el să îl testeze la un centru GSM. Nu se merita sa ei telefoane noi happy

| nicoalina a răspuns:

Dacă ai bani, cumpără-l nou. Cele de la SH din magazine sigur sunt reparate

| VranceanuTania a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy S4 Trend Lite. big grin
E un telefon foarte bun, iti spun din propria experienta!winking
Funda?

| IAmDepressiveSoGetTheFuckOutOfMyWay a răspuns:

Nou este mai bun dar si mai scump. La second hand poate fi stricat. Eu zic nou: Mai bine unul scump si bun decat doua ieftine si rele! Funa?

| lDiaXl a răspuns:

Este bun. big grin. E si mai ieftin dar ti-as recomanta un S3 chiar daca costa mai mult.Si sa nu faci prostia sa-ti iei unul second hand ca iti zic eu alea au multe defecte si te va ajunge tot la pretul din magazi.