| xoxo12 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa imi fac facebook-ul?
Va rog frumos,nu mai pot sa intru` pe el de loc, imi apare numai scris unu` sub altu`
Dar asta doar pe lapropu` meu, va rog frumos!
Uitati asemenea scris imi apare:

Facebook
0 Cereri

1 Mesaje
Trimite un mesaj nou
InboxAltele

Afişează mesaje mai vechi
Vezi toate mesajele
8 Notificări
Notificări
Marchează ca citit · Setări
Notificări
Vezi tot

Mandi Denissa
Acasă
Comenzi rapide de confidenţialitate
Comenzi rapide pentru confidenţialitate
Caută
Comenzi rapide pentru confidenţialitate
Vezi mai multe setăriVizitează Centrul de ajutor
Setările contului
Foloseşte Facebook ca:
~My lOvE Is you~
Gossip girl tecuci
Creează o pagină
Manage Pages
Reclame pe Facebook
Setările contului
Setări de confidenţialitate
Ajutor
Raportează o problemă

Despre Creează o reclamă Creează o pagină Dezvoltatori Cariere Confidenţialitate Module cookie Condiţii de utilizare Ajutor
Facebook © 2013 · Română

Răspuns Câştigător
| kitra97 a răspuns:

Buna xoxo! si eu am avut aceeasi problema odata dar este din cauza ca nu ai pe laptop setata data si ora sau daca nu decarcati ultima versiune de Adobe flash player 11.9 s-ar putea sa fi si din cauza flashului dper ca te-am ajut...

| xoxo12 explică (pentru kitra97):

Iti multumesc foarte mult, nici nu stiu cum sa-ti multumesc big hug :***

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pateam si eu asta.Dar ieseam si reintram iar si mergea bine.Si nu numai pe Facebook.

| SasNetRomania a răspuns:

Sterge https:// din fata si dai enter.
daca problema persista, reinstaleaza browserul si flash player.