| Lory_7688 a întrebat:

Ce program bun imi puteti recomanda pentru vazut filmulete pe calculator din telefonul mobil, care sa pot roti si imagina si sa deschid si culorile. Funda!

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

@vioreltt laughing Lory s-a referit la filmele de pe telefonul mobil. Nu sa le vezi de pe telefon prin PC!
@Lory - VLC, BS Player eu pe astea le folosesc la asa ceva, au la functia "Edit" rotire catre dreapta sau stanga! Succes! tongue

| vioreltt a răspuns:

Teamviewer daca ai android sau ios. Sper ca ti-am fost de ajutor. Sper ca am inteles bine intrebarea.
Multam!

| Alexiuc a răspuns:

KMP player e cel mai bun player la momentul actual si poate reda toate formatele are si functi speciale printre care si cea de rotire. descarca si instaleaza de aici. http://www.kmplayer.com/