| Simple Girl:X a întrebat:

Ce programe aveti in pc? vreau si eu niste programe bune pentru windows, si nu stiu ce sa intalezwinking

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Gul si first4my, eu cred ca Simple Girl:X dorea doar o lista de programe pe care sa le aiba instalate, nu de unde sa le descarcehee hee dar oricum nu-i stricabig grin nici acele site-uri.

Apropo, Simple Girl:X poate vrei si un program gen photoscape sau alte balariibig grin am vazut ca fetele au un hobby de a edita poze.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

iti las un link intra pe acest site eu de aici am luat foarte multe programe si iti recomand si tie gasesti aproape orice program pentru windows. http://ro.malavida.com/

| livisor27 a răspuns:

Intra pe www.hit.ro,si gasesti toate programele de care ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolbe flash12