| Jeyrey a întrebat:

(evident) De recent mi-am reinstalat windows-ul si nu mai stiu ce trebuie sa intalez. Adica pe langa direct x, adobe reader, vlc /bs player/ winamp, messenger si altele, ce mai trebuie sa descarc. De ce programe sau add-onuri mai am nevoie?

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Flash Player 11, Opera ca si browser, AIMP 2 sau 3 pentru muzica, Power Iso pentru facut imagini si cd/dvd-uri, un antivirus bun(eu folosesc avira) s.a.m.d.
big grin

4 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Te ajut eu sa-ti fie mai usor instaleazal programul asta driver scaner si o sa-ti spuna ce ati lipsete dupa care trebuie urmat pasi pe care ti le spune bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.eu tot mereu uit de office si ma trezesc dupa aia ca am nevoie.mai e si aiurea de instalat cateodata, deci e clar ca asta mi-a cauzat cei mai multi nervi.in rest, verifica in device manager sa fi sigur ca ai instalat toate driverele.gandeste-te la ce aparate ai (camera foto,telefon,etc).de obicei uiti de ele si apoi ai nevoie rapid sa faci ceva da te trezesti ca nu le ai instalate. gandeste-te si la ce mai foloseau alti oameni care mai folosesc calc-ul(daca e cazul, dar e chestie de obraz). bineinteles, pe viitor poti sa faci un printscreen cu programele de pe calc si sa-l salvezi pe mail pe undeva sa fi sigur ca nu uiti nimic dupa reinstalare.

| vremy a răspuns:

Codecuri, java, daemoon tools, iTunes, net frame, winrar

| Pylu a răspuns:

Pai si placa de baza ar trebui so mai instalezi si driverurile de la placa video