| DobricaStefan02 a întrebat:

Ce sa aleg din un ATV 110cm2 sau placa video de gaming?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

ATV 110cm2? Asta se vinde la suprafata?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ce iti place mai mult tie? Ca doar tu vrei sa-ti cumperi, eu as alege placa video, ca vine iarna!

| DobricaStefan02 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Si cand vine vara? atv-ul este bun si pe zapada laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru DobricaStefan02):

Vrei sa racesti? + ca trebuie transcris, trebuie benzina, daca nu stai la casa nu recomand. Bafta!

| DobricaStefan02 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Stau la casa, nu ma intereseaza sa-l inmatriculez transcris ce zici tu, ca o iau prin spatele casei si ajung prin padure unde ma pot plimba lejer

| DobricaStefan02 explică (pentru TheLoveDoctorr):

1:Stau la casa 2:nu trebuie transcris ca am curtea destul de mare si daca o iau prin spate ajung in padure, stau la deal, deci nu am treaba. Si iarna ma imbrac gros nici o problema