| Sweet155 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai intre cineva pe contul meu de facebook? Mi-am schimbat parola dar tot observ ca intra.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaneaza-ti pc-ul cu un antivirus, poate ai vreun keylogger.

3 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Schimba-ti parola de la e-mail apoi schimba-ti parola de la facebook.

| SimoonaD a răspuns:

Probabil intra cineva care foloseste acelasi pc cu tine.Nu te deconectezi sau ai memorat in browser datele de la contul tau de fb si asa poate intra.Intra la Setari, pe fb, da la Securitate si Unde esti conectat.Acolo vezi de unde intra si ce browser foloseste, sau mobil; zona de unde este si ora la care a intrat.iti poti face o idee cam cine ar putea intra.

| H3R0UL a răspuns:

Ești victima unui malware...