| sabin75345465767 a întrebat:

Ce sa îmi cumpăr de ziua mea un telefon viper de la Allview sau un ps3 cu gta 5?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oldschoolrom a răspuns:

Depinde in primul rand de ce ai tu nevoie mai multa, de un telefon mai bun decat cel pe care il detii acum sau o consola?

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Ma gandesc ca iti place sa te joci asa ca trebuie sa stii ca experienta de gaming pe care o ai cu o consola nu se compara nici cu cel mai performant calculator.

Daca nu ai telefon sau nu ai nevoie acum de un telefon i-ati un psp.

Uite unul la un pret destul de bun aici: http://bit.ly/1cW7EhH