| d3javw a întrebat:

Salut.Uneori cand ma grabesc si trebuie sa sting calculatorul repede opresc prelungitorul de la buton si se stinge automat ar fi vreo problema?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora mea mai mare facea asa si la fel si eu. la un moment dat unitatea s-a stricat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci asa unitatea se va strica

| bIaYGI a răspuns:

WTF! Stai linsh nu se intampla nimic...problema e ca se duce windowsul foarte repede si merge foarte greu la 100 de stingeri..ar mai fi ceva multe erori pe hard dar sa zicem mai grav sursa in rest nimic.

| wat100 a răspuns:

Da,se duce hard diskul si biosul cu timpu mai ales daca esti intr-un joc sau ai programe deschise in momentul in care il scoti din priza.

| Got2LoveYou a răspuns:

Pai da...se poate strica...am patit si eu o databig grin

| TashaMe a răspuns:

Bineinteles....se va strica unitatea. ``Graba strica treaba``