| Dragobeta a întrebat:

Ce se intampla cu Facebook-ul?
Nu am cont. Am vrut sa-mi fac azi ca sa pot lua legatura cu niste fosti colegi de scoala pe care nu stiu cum sa-i gasesc altfel. Mi-a cerut poza inainte de a se crea contul. Apoi a venit mesajul ca am depus o contestatie si sa astept raspunsul lor. Ce contestatie? Si ce fac ei? Merg la evidenta populatiei cu poza si verifica daca sunt eu? Ca altceva, ce?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

E un semn ca nu merita sa iti faci cont. Explicatia lor are legatura cu combatarea conturilor false, chipurile, si nu, nu se duce nimeni la evidenta populatiei.
https://www.facebook.com/help/314201258613998