| Ronnix a întrebat:

Ce serviciu de email folositi? (Gmail, Yahoo, Protonmail etc.)

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prefer server de e-mai propriu.

| Adry05 a răspuns:

Gmail

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista ceva care sa se aproprie de gmail? Pana si pentru serverul personal de mail tot clientul de gmail folosesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce face cu ele dupa ce le fura?

| cfrtobias a răspuns:

Yahoo si gmail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo toata ziua. Nu as schimba cu altceva. De prin 2007 de cand am mail tot pe yahoo sunt si nu am avut probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gmail...îl folosesc de mult timp și nu am avut probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gmail. Yahoo e demodat iar de Protonmail nici n-am auzit.

| ariannakaterine a răspuns:

Yahoo!

| Bella993 a răspuns:

Folosesc Gmail din 2011. E foarte simplu si eficient. Usor de utilizat si cunoscut de toata lumea. Yahoo mi se pare un pic demodat.

| NonameQWERTY a răspuns:

Doar gmail, probleme nu am