| Girly97 a întrebat:

Ce solutii avem daca Adobe Flash va disparea la sfarsitul anului 2020?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Solutii pentru ce? Ce mai foloseste flash in 2020? Trebuia scos de ani buni.

| Girly97 explică (pentru Wr3nch):

Mai exista jocuri care folosesc Flash.

| Wr3nch a răspuns (pentru Girly97):

Pai daca vrei virusi turbo dn 2021 il poti activa manual. pe pielea si riscul tau.

| PainTech a răspuns:

Trecem la tehnologii mai sigure.
Flash a fost un dezastru de la inceput, plin de scurtaturi peste scurtaturi.

Cei carora le-a pasat de jocurile si paginile lor le-au transferat deja la alte tehnologii. Au avut suficient timp, decizia asta s-a anuntat de mult.

Oricum majoritatea titlurilor importante au fost arhivate de internet archive.