| nikoleta93 a întrebat:

Ce spuneti de acest numar 0372406900? Nu vi se pare dubios? Stiti ceva despre el? Eu am cautat si pe internet se spun multe, dar nu stiu ce sa cred, am fost sunata si eu azi, dar nu am auzit telefonul, asa ca nu am raspuns. Cand am sunat inapoi zice ca numarul nu exista.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar acum doua minute am fost sunat de pe respectivul nr. Nu va speriati, cand raspundeti o sa auziti muzica - (foarte enervant parerea mea)iar apoi o voce parca din alta lume va incepe sa va vorbeasca.Este Vodafone - cu studii de piata, vi se vor pune ceva intrebari despre internet(daca aveti pc si cum va conectati), telefonie, nivelul de educatie, venit etc. Totul nu dureaza mai mult de 10 minute. La sfarsit, ultima intrebare -"doriti sa mai fiti contactat in scopuri comerciale"sau ceva de genul acesta, eu am raspuns NU.

| Anonim202225 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine ma suna unul cu 0372272403 și exact la fel, nu îl pot înțelege, are o voce ciudata și vorbește și repede. Oare ce o fi?

| Shimozukushiki a răspuns:

Https://ibb.co/8rxS2wD
https://imgur.com/a/x8YFQb9

M-a sunat și pe mine Joi (după cum se poate vedea) pe 7 Septembrie, dar la fel ca și tine nu am fost lângă telefon și înapoi nu pot să sun, și am lăsat așa.

Văd că a revenit azi (Luni) aceeași oră, altă zi, dar fix 20 de minute mai încolo față de cealaltă zi.
De data am răspuns și evident că nu se auzea nimic, după 41 de secunde a închis.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Omg :o ce tragedie! laughing

| anamarya5780 a răspuns:

happy si eu sunt sunata de un nr care incepe cu 0372. happy ori banca de la Bucuresti ori cei de la Orange in caz ca ai abonament si nu e platit happy Deci te suna cineva din Bucuresti. in general la ei vezi aceste numere.O seara buna!

| Rexii a răspuns:

Da si ce-i care is pe RDS cu astea ce au. plus de asta nu am cont deschis la vreo banca. si totusi si pe mine ma suna acel 0372406900

| Aninosanu_George_1943 a răspuns:

M-a sunat si pe mine. Am raspuns, dar de partea cealalta tacere totala.

| ilincaandreeamihaela a răspuns:

Am raspuns si tacere totala, cringe