| Bia_1042 a întrebat:

Ce telefon cu touch screen la 100 de lei gasesc?

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

Telefonul cu touchscreen nu-i asa de ieftin, iti trebuie minim vreo 200 de lei si ceva pentru un telefon touchscreen(cu functii simple,cum ar fi muzica,jocuri,sunat,SMS, bluetooth, calculator, etc.)
Aici e o lista cu telefoane touchscreen sub 500 de lei, preturile sunt aranjate crescator
http://www.emag.ro/......sc/last/f2

24 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Da` ce e ala "tascreem"? N-am auzit in viata mea de asa ceva. rolling on the floor

| LNK a răspuns:

@Mari : Si mai exact ce am facut? oh go on Am intrebat ce inseamna "tascreem" ca doar deh, inveti ceva nou in fiecare zi. Si nu am zis ca nu am gresit niciodata dar totusi nu suna ciudat "tascreem"? Putea sa dea un search pe Google si afla si cum se scrie si gasea si telefoane (nu la 100 lei dar oricum).

| DanDannn a răspuns:

Nu gasesti.doar la minim 250 lei, unul bun...nu foarte bun dar bun...Samsung Corby la mana a doua.

Alte răspunsuri
| FucktheSystem a răspuns:

Touch* Pardon acum am vaziut ca am facut pe desteapta degeaba si am facut si eu o greseala. ops.

| HoneyBooBoo a răspuns:

Cu 100 de lei gasesti poate doar daca il cumperi la mana a doua. Cel mai ieftin telefon touch screen este LG KP 500. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| CuteGirl_6250 a răspuns:

Nu gasesti telefoane cu touchscreen la 100 de lei.Cel mai ieftin telefon e 250, Alcatel ot-708 [eu am avut si eram multumita de el era destul de bun].Dar in orce caz, nu ai sa gasesti niciun telefon la 100 de lei. Poate il gasesti pe asta, Alcatel dar doar la abonamebt.[nu stiu sigur daca e asa]Funda?

| Fluture a răspuns:

La liber nu vei gasi, poate doar la secand[second] laughing
La abonament mai multe.
De exemplu eu am Nokia 5280 pe care l-am luat cu 31 de lei fiindca am marit valabilitatea abonamentului lui tati si am mai pus ceva puncte.thinking
Depinde si la ce abonament vrei sa-l cumperi.
Daca faci abonament de la 9 euro in sus il vei lua mai ieftin.winking
Dar la liber nu vei gasi la 100 de lei.
Eu am vazut de la 300 in sus, Alcatel, dar nu sunt bune.winking
Multa bafta!

| Ela_4663 a răspuns:

Samsung 5230 Star. E 1 leu la abonament happy Eu il am de un an si ceva. atunci nu era oferta asta si n-am avut niciodata probleme happy

| NevastuicAaA a răspuns:

La pretul asta nu gasesti.Doar second-hand poate.

| AdriannaAdry a răspuns:

Am eu unul de vanzare dar 150 de lei daca te-ar interesa. poti sa-l vezi aici http://trendzone.ro/vodafone-indie-i211658

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Se scrie " touchscreen"
2.Nu gasesti nici un telefon de care vrei tu la 100 de lei
3. Daca gasesti unul pe la 200-300 de lei, touchscreen-ul e aiurea.
4. Daca vrei un telefon bun, investeste mai multi bani.

| Șttefania a răspuns:

Liiifeiispiiink si Elena: doamne ce oameni... daca nu stia ce ati vrea. Ete na voi nu ati gresit niciodata. In loc sa corectati mai bine dati sfaturi. Un Samsung Champ la abonament de 2 ani cu 4 euro la orage este 120 de leihappy Este cel mai rapid touch-screen din 2010happy

| liiifeiispiiink a răspuns:

Ce inseamna 'tascreem'laughing))))? Si la pretul asta doar in vis cumperilaughing) 'tascreem' auzi tu 'tascreem'laughing))

| YouMe a răspuns:

Eu mi-am luat Samsung s5230 LaFleur cu 285 lei de la Edigital.ro

| Veronici a răspuns:

Telefoanele cu touch-screen de obicei sunt km scumpe. eu l-am luat p al meu cu un pret zic eu mic...200 de lei dar era de la germanos mai era si la oferta si l-am mai luat si la abonament de 8 euro ...deci daca nu e la oferta nu prea ai sanse sa gasesti

| Căpşunăăă a răspuns:

Poate cu Touch Screen. laughing
La 100 de lei nu cred ca gasesti, decat daca iti iei cu tot cu abonament.
Dar la liber nu gasesti cu 100 de lei.

| BengaMihai a răspuns:

Unul praf

| elena_2768 a răspuns:

Tascreem laughing) auzi.

| alexzia a răspuns:

Va rog eu mult ce inseamna "dau funda"!big grin

| Sandu_Codry_1975 a răspuns:

Poti sa cumpari telefonul panama este cu touch screen

| Simona_Corodan_1981 a răspuns:

Poate ca sint ieftine dar nu is bune