| rooxy26 a întrebat:

Ce telefon este mai bun Galaxy S plus, Galaxy S duos sau Nokia lumia 520? raspunsuri cat mai multe va rog.dau fundita happy

3 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

Lumia 520 cu siguranta, singurul cu un procesor dual-core, conform standardelor actuale:
http://bit.ly/1gd0ayK

| RazvyCrazV a răspuns:

Depinde,s+(daca vrei un simplu telefon android), s duos(daca vrei un telefon dual sim) si lumia 520 daca vrei aceas experienta ca pe calculator, dar oricum eu recomand iphone 3g

| alexsaxx2323 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa folosesti telefonul.
Per total as merge pe lumia deoarece merge mult mai fluid decat android si autonomie a bateriei mult mai mare.
Sper ca ti-am fost de folos!