| MrXXXdude a întrebat:

Ce telefon sa aleg...
propuneri am in minte sa cumpar n97, iphone sau htc. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Iphone sau n97

cineva de la mine din clasa are n97 si a avut deja o problema de soft cu el.

iphone-ul este genial. daar nu poti ascutla muzica pentru ca trebuie sa cumperi melodiile de pe itunes, doar daca il resoftezi de pe MAC.

EU iti sugerez, n97 datorita otpiunilor pe care le are, bieninteles, o groaza de jocuri touch, dar ai si tastatura, si poti scrie mai repede decat cu touchscreen-ul.

pace!

3 răspunsuri:
| sebweb a răspuns:

Ihone 3g tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un htc sau un n97 depinde de htc
iphone este o porcarie dupa parerea mea desi ai iesi in avantaj cu iphonul deoarece sunt multe programe special create pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

97 sau 5800