| barba_albastra a întrebat:

Ce trebuie sa fac cand nu este sonor pe you tube?

Răspuns Câştigător
| tttitooorp a răspuns:

Dezinstaleaza flash-player-ul si instaleaza-l iar sau schimba-ti browser-ul ( recomand google chrome sau firefox )

6 răspunsuri:
| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Daca esti pe linux, uneori driverul de sunet nu merge cu 2 aplicatii simultan.
Pe windows, mai crapa Flash-playerul din cand in cand, asa ca un restart la browser e binevenit.

| Midnight Rain a răspuns:

S-ar putea ca reinitializarea plugin-ului Flash sa ii dea drumul.
Daca ai firefox, du-te la tools-> add-ons -> plugins. In lista de acolo cauta Shockwave Flash. Click pe disable. Reporneste browser-ul, si apoi du-te din nou acolo si da-i enable.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza sld codec pac 1.5.3.

| andreiolariu a răspuns:

Nu ai ce face... e din cauza siteului. cum a zis si regla. da un restart la pagina

| crystynaa a răspuns:

Daca ai aflat zi-mi sh mie ca nu mai stiu ce sa fac.sh va rog.cine stie cum se scapa de virusii de pe ym cei care se multiplika sh se trim singuricrying:X

| matei_8897 a răspuns:

Ce trebuie sa fac cand nu este sonor pe you tube?