| cristianzgz3 a întrebat:

Ce windows 7 sa pun pe laptopul asta acer aspire 5315 exemplu home premium, starter, ultimate... avand in vedere ca am 1 gb ram si procesor single cor 18.6.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Home Basic.

| aLiaLi a răspuns:

Avand in vedere performantele laptopului tau iti recomand Home Premium. Daca iti pui ultimate iti va manca extrem de mult din performante, si te vei ruga sa iti mearga normal happy Succes!

| emil11 a răspuns:

Salu! iti merge foarte bine si pe ulltimate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! eu zic sa nu bagi nici un windows, lasa-l pe cel original al leptopului daca nu-ti place schimbal in windows Xp. profesional este cel mai bun si ager windows. Succes!