| razvantpu a întrebat:

Ce ziceti daca as avea un calculator cu placa video nVIDIA 12gb ram 64gb hdd 4t si procesor amd fx 5ghz mi-ar merge orice joc pana in....gigabyte

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce sa zic. Nu as zice nimic... ce mod inutil de a pune intrebari.

| Jipa95 a răspuns:

De ce sa nu ai o placa video ca asta pe el, http://www.emag.ro/......D47QCBBBM/ si sa iti mearga toate jocurile pana in 2050 asta daca nu se arde placa pana atunci ( 16 gb );))

| razvantpu explică (pentru Jipa95):

Placa aia de am vazut-o eu ii da clasa lu asta plus ca ii 21000 lei si ii ultra performanta

| Jipa95 a răspuns (pentru razvantpu):

Pai pui aici un link sa o vad si eu? o.O Zici ca ii da clasa atunci de ce aia costa 70 miliaone si cealalta la 21 este mai performanta?

| razvantpu explică (pentru Jipa95):

Un link nu am cum sa-ti dau ca eu am cautat asa ce ar fi daca las avea dar facut din bucati asta ma refeream mai sus dar placa aia de mi-ai dat u link la ea este mai buna aia de-o cautasem eu avea dar 384 biti adica pff si pardon costa 210000

| Jipa95 a răspuns (pentru razvantpu):

Nu vezi ca la biti scrie ca este pe 512 si este o placa video dual? o.O

| petrica25 a răspuns:

Nu exista pc cu componentele astea.

am eu 8GBram hdd 2TB placa video 2 gb processor intelcore i3. 30GHZ si imi merge orce joclaughing

| razvantpu explică (pentru petrica25):

Daca ti-l faci din bucati exista

| Liwyu a răspuns:

laughing ok..deci la ce ai tu acolo cred ca ti-ar merge orice joc pana in 7-800 de gb.Pana cand o sa iasa un joc la dimensiunile alea si viteza de net de 200de gb pe sec ramanem la ale noastre. big grin