| Gwydion a întrebat:

Ce ziceti, imi merge l.o.l-ul pe el? https://www.pcgarage.ro/......ck-no-odd/

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este un laptop extrem de slabut, eu nu cred

| MadalinG99 a răspuns (pentru RAY):

Unde este slab? Eu am jucat LOL pe o epava de laptop si a mers, fara placa dedicata. Am unu cu I5 2.2 ghz cu turbo boost pana la 2.7, 4 ram si placa de nVIDIA gforce920m si imi merge si gta v, intr-adevar are momente cand merge sacadat, dar nu este deranjat. Asta e un laptop destul de ok.

| RAY a răspuns (pentru MadalinG99):

Notebook / Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad 320 IAP, HD, Procesor Intel® Pentium® N4200 (2M Cache, up to 2.5 GHz), 8GB, 1TB, GMA HD 505, FreeDos, Onyx Black, no ODD
Cod PC Garage: 1754452

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=9jsPRgVqIS8
va merge lol

| MadalinG99 a răspuns (pentru RAY):

O sa-i duca, sa fim seriosi LOL n-are cerinte atat de mari. E un joc destul de vechi.

| RAY a răspuns (pentru MadalinG99):

Https://www.youtube.com/watch?v=9jsPRgVqIS8
da va merge, dar sunt servere unde mai are si LAG

| MadalinG99 a răspuns (pentru RAY):

Eh, joaca si el la low sau mai strange inca vreo cateva sute de lei si isi cumpara unu mai performant happy

| MadalinG99 a răspuns:

Categoric.

| RAY a răspuns (pentru MadalinG99):

Tu de unde stii asta?