| AsuRo98 a întrebat:

CEA MAI DIFICILA PROBLEMA.
Aceasta problema a inceput acum o saptamana si ceva.
Cand mi-am schimbat sistemu de operare la pc.
Si cand am vrut sa ma loghiez pe facebook.
Imi cerea codul de securitate...
Eu nu stiam acel cod...
Am dat acolo trimitere cod de fro 3 -4 ori pe zi.
Si acum aproape o saptamana de atunci...
Mi-am dat seama ca acel cod s-a trimis pe o cartela mai vechie de a mea...
Eu am mai pus intrebari gen cum fac sa trimita codu pe nr meu actual...
Na raspuns nimeni ca na stiut...

Dar am trimis prin e-mail la facebook aceasta problema de vam spus-o si vouo.
Si mi-au raspuns gen..ca da retrimitere..cod.
Mi-au zis dupa ca sa fac o poza la certificat de nastere ..si so le trimit.
Le-am trimis poza si mi-au zis ca puneti intrebari la facebook help...
Cum vrea sa pun acolo intrebarea daca eu nu ma pot loga pe cont...laughing prostie nu?
Si acum le-am trimis acelasi e-mail cu poza cu tot si astept raspunsu...

CE parere aveti?
Dati voi idei de intrebari ca sa le trimit la aia prin e-mail.
sa fie legat de acest subiect.

3 răspunsuri:
| Ştefan71825936 a răspuns:

Fa un profil nou

| AsuRo98 explică (pentru Ştefan71825936):

Ba da destept esti tu ma?
Puteam sa imi fac altu...
Tu crezi ca nu ma duce capu sa imi fac altu?

Eu vreau contul asta ..ptr ca mai am o pagina publicitara pe el.

UPPPPP

| AsuRo98 explică (pentru AsuRo98):

Am rezolvat problema.