| pitbull93 a întrebat:

Ceao TPU, deci mi-am loat pc nou si are instalat windows 7 pe el, doar ca are o singura partitei C de vreo 600 gb. Imi puteti zice cum as putea sa il impart in mai multe partiti, cineva mi-a zis ca doar daca reinstalez windowsu da eu nu vreau sa il reinstalez ca i original nu i piratat si merge mai bine, dau funda cine imi zice

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Bai frate o data ce este nou n-are cum sa aive windosul instalat si eu l-am luat nou deci windosul este varza instalat alta varianta nai decat sa al instalezi din nou daca stii sa faci partitiile bine eu am sp3 merge nu bine supeeer

| cipricocut a răspuns:

Poti folosi un programel partition magic, dar la pc-u ce l-ai achizitionat nu ai serial pentru windows la el? ca e mai bine sa il faci prin formatare