| 1290 a întrebat:

Ceau as vrea sa imi cumpar un laptop pana in vreo 23 de mil sau cel mult 25... Oare gasesc la asa pret, as vrea sa mearga Fifa 14 si GTA 5 daca este posibil pana in pretul asta... Multumesc cine imi da cele mai multe optiuni de laptopuri si la cele mai bune preturi funda happy!

Răspuns Câştigător
| ITMania a răspuns:

Cea mai buna alegere in bugetul tau e un Asus K56, cu i5 + GT740M,cea mai buna placa video ce intra in bugetul tau:
http://bit.ly/12B57EC

Contrat "cunoscatorilor" de pe aici, iti garantez ca vei rula orice joc actual cu detalii medium-high, inclusiv GTA V, daca va aparea intr-un final si pe PC.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De rulat ruleaza mai oricare(Cel putin fifa 14) deoarece nu e prea solicitant. La gta 5 nu se stie, nu avem cerinte oficiale.
Ai scoate performante in gaming de 3-4 ori mai mari decat un laptop cu un desktop. Ma rog, revenind, cat ai, 2300 sau 3000 lei buget? Nici sa nu te gandesti la ceva sh(gen acel allenware la 2700 lei. Un laptop de 2000 lei nou e mai puternic. acolo platesti brand-ul foarte mult).

| hp8510p a răspuns:

Nu gasesti laptop la banii aia sa mearga jocurile zise de tine

| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite aici un laptop bun la 24 http://bit.ly/15qGPoY merge fifa 14 pe el dar gta 5... nu putem sti

| Mandy693 a răspuns:

Poate doar la mana a 2-a http://www.tocmai.ro/alienware-m11-r3-11272897.html ceva de genu probabil

| 1290 explică:

Si pana in 30 de milioane... happy nu gasesc?

| Daniel_Fetescu_1999 a răspuns:

O sa iti dau mai intai cerintele de sistem ale celor 2 jocuri :Cerinte de sistem recomandate: GTA V (Grand theft Auto V) (PC)

OS: Widows 7 SP1 sau Windows 8
CPU: Intel Core 2 Quad 3. 66GHz sau AMD echivalent
Memorie RAM: 4 GB
Placa video: NVIDIA GTX 480 sau similar ATI
Spatiu pe disc: 40 GB
Cerinte de sistem recomandate: Fifa 14 (PC)

OS: Windows 7, 8
Procesor: Core 2 Duo E7400 2.80GHz sau AMD Athlon II X2 255
Placa video: GeForce GT 240 sau AMD Radeon HD 5570 512MB
Memoie RAM: 2 GB
DirectX: 9.0c
Spatiu pe hdd: 7GB liberi

DECI DACA CAUTI OFERTE PE NET... GSESTI UN LAPTOP SI LA 1900 LEI IN CARE SE INCDREZA LA SI MAI MARI CERINTE! SPER CA TE-AM AJUTAT! FUNDA?